יום ד', כה’ באלול תשע”ו
דף הבית דבר המנהלת פינת היועצת ספריה פיסיקה פרויקט חיים
 
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של בי"ס "נוף ילדות" תל-מונד. צוות ביה"ס והמנהלת אתי אמדורסקי מברכים אתכם בברכת שנת לימודים טובה ופוריה.
קרא עוד...
קרא עוד...
רשימת ספרים תשע"ז   |  תוכנית חודשית   |  טפסים ואישורים   |  חופשות בית הספר   |  תשלומי הורים
פעילויות מתוקשבות לחופש הגדול.....
החופש הגדול עומד להסתיים עוד קצת וחוזרים ללימודים... ובינתיים מספר פעילויות מתוקשבות כדי להפוך את הזמן בבית למשמעותי. לפניכם קישורים לאתרים לימודיים, משימות , משחקים ועוד לחצו על הקישורים ותהנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
קרא עוד...
יש לי יום הולדת   |  משחקים ונהנים   |  העשרה
הורים ותלמידים יקרים היום יום שישי 1/4 התקיימה פעילות יום שיא בעברית לשכבות ב'-ה' הנקראת: "המבוך העברי הראשון". את הפעילות קיימה חברת מרטון – יוזמות חינוכיות בפעילויות בתחנות שונות. את התלמידים קיבלו במוסיקת רקע ובית הספר עוצב בצורת מבוך מילים ופירושן.
קרא עוד...
טורניר כדורסל - נוף ילדות במקום השני והמכובד
הורים ותלמידים יקרים, ביום חמישי 29.1.15 התקיים טורניר כדורסל יישובי בו השתתפו נבחרת בנים כיתות ה'. תלמידינו השאפתנים השיגו מקום 2 מכובד ואף זכו במדליות אישיות. ילדי הנבחרת עברו בכל כיתות בית הספר, סיפרו על התחרות והראו את הגביע והמדליות. תודה לגבריאל שאימן את הנבחרת והיה איתם בטורניר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 249
נציגי מועצת התלמידים בהנחייתה של רכזת חינוך חברתי נוריתכה לוצטוב הגיעו לחגוג במועדון לקשיש בתל מונד, בליווי נוריתכה והאקורדיון שרו ושיחקו יחד עם הקשישים בינגו שהוכן על ידי אחד התלמידים מבית הספר
קרא עוד...
במהלך מחצית זו שכבת ד' למדה משיריי: "להקת כוורת" .התלמידים הגישו עבודה בה הם בחרו שיר מתוך אוסף השירים של הלהקה ויצרו מגוון רב של רעיונות יצירתיים אשר אפשר לראות את החיבור של כל תלמיד ותלמידה ליצירה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אינטרנט בטוח שנה"ל תשע"ההיום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת 10.2.2015
קרא עוד...
השנה, אנו חוגגים עשור ליום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת. המיקוד בשנה זו הינו "עושים טוב ברשת ומעבירים את זה הלאה". מתוך ההכרה כי לבני הנוער הכוח והיכולת לקדם מרחב בטוח ברשת למענם ולמען חבריהם, נעסוק בהעצמת הפרט והקבוצה לקידום חינוך לנורמות התנהגויות ראויות ברשת, תוך העלאת המודעות באשר לסכנות הטמונות ברשת והקניית כלים טכנולוגיים והתנהגותיים בעת גלישה במרחב זה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קהילות מקצועיות - שיח מקצועי של עובדי ההוראה' מהווה מקום מפגש וירטואלי לעובדי הוראה מתחומי דעת שונים. מקום בו עובדי ההוראה יכולים להתייעץ עם עמיתיהם למקצוע, לשתף בתכנים וחומרי לימוד, לדון בשאלות פדגוגיות, דילמות, מחשבות ולבטים לגבי הוראת המקצוע ועוד. בנוסף יוכלו עובדי ההוראה להפנות שאלות למומחים מתחומי הדעת ולצפות בהרצאות של מיטב המומחים בתחום.
קרא עוד...
אתר 'פרזנטציה בריבוע' פותח במטרה לאפשר למורים במקצועות לימוד שונים לנהל שיעורים פרונטליים דינמיים חווייתיים ומאתגרים, באמצעות מצגות אינטראקטיביות. האתר הוקם ע"י הקרן לקידום מקצועי – הסתדרות המורים, בשיתוף מטח – המרכז לטכנולוגיה חינוכית. האתר מציע מגוון מצגות אינטראקטיביות, המציגות שיטת הוראה חדשנית – שיטה המאפשרת ליהנות מיתרונות ההוראה הפרונטלית ומיתרונות הלמידה האינטראקטיבית גם יחד. בעוד שפעילויות אינטראקטיביות מבוססות בדרך כלל על עבודתו של תלמיד יחיד מול מסך המחשב, הפעילויות האינטראקטיביות במצגות באתר מתבצעות פרונטלית, בשיתוף כל תלמידי הכיתה. כדי להפוך את השיעור לאפקטיבי יותר, המורה הוא שמנתב את התקשורת בין המסך לבין התלמידים.
קרא עוד...
האתר 'בין הצלצולים'- הוא מקום מפגש למחנכים, העוסקים בטיפוח אקלים בית-ספרי, כישורי חיים ולמחנכים המתמודדים עם תופעת האלימות במערכת החינוך. המטרה: להעמיד לרשותם של אנשי החינוך כלי התמודדות ומשאבי תוכן, כדי שיוכלו להיעזר בהם. האתר 'בין הצלצולים' - טיפוח אקלים בית-ספרי והתמודדות עם אלימות הוא פרי של שיתוף פעולה בין הסתדרות המורים - הקרן לקידום מקצועי והמרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) – המחלקה לחינוך אזרחי ולדמוקרטיה.
קרא עוד...
מאגר הקישורים קישורן של הסתדרות המורים הקרן לקידום מקצועי, מציע למשתמשים קישורים לחומרי למידה הנמצאים בנבכי האינטרנט. החומרים אותרו על ידי מידענים, מופתחו וקוטלגו, ומוצעים למשתמשים בממשק קל ונוח. המאגר גדל ברציפות ונבדק בהתמדה, על מנת למנוע קישורים שבורים או כפולים.
קרא עוד...
ראשי
מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים
מידע להורים
מידע לתלמידים
יוזמות ופעילויות
אינטרנט בטוח
שלום כיתה א'
ואהבתך לרעך השונה ממך
אורח חיים בריא
מועצת תלמידים
מנהיגים ומנהיגות
עזרי הוראה
למידה בשעת חירום


יצירת קשר | בית ספר "נוף ילדות" הנוטע 1 פינת הנרקיס תל מונד טלפון: 09-7965560, פקס: 09-7965570 מייל: nofyaldoot@gmail.com


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS