יום ב', כב’ באייר תשע”ו
דף הבית דבר המנהלת פינת היועצת ספריה פיסיקה פרויקט חיים.
 
בי"ס "נוף ילדות" תל-מונד. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של בי"ס "נוף ילדות" תל-מונד. צוות ביה"ס והמנהלת אתי אמדורסקי מברכים אתכם בברכת שנת לימודים טובה ופוריה.
אתמול יום חמישי 24.12.15 התקיים בתל מונד טורניר כדורסל בין כל בתי הספר היסודיים של היישוב.
קרא עוד...
בית הספר בשיתוף קב"ט המועצה מר רן שביט, בתי ספר נוספים בישוב והמועצה האזורית לב השרון, מבקשים לומר תודה, להצדיע ולחזק את ידיהם של כוחות הביטחון - המשטרה ומשמר הגבול.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
רשימת ספרים תשע"ו   |  תוכנית חודשית   |  טפסים ואישורים   |  חופשות בית הספר   |  תשלומי הורים
פעילויות מתוקשבות לחופש הגדול.....
החופש הגדול עומד להסתיים עוד קצת וחוזרים ללימודים... ובינתיים מספר פעילויות מתוקשבות כדי להפוך את הזמן בבית למשמעותי. לפניכם קישורים לאתרים לימודיים, משימות , משחקים ועוד לחצו על הקישורים ותהנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 26
קרא עוד...
יש לי יום הולדת   |  משחקים ונהנים   |  העשרה
הורים יקרים, שכבת ו' יוצאת בפרויקט התרמה מיוחד במינו שמטרתו איסוף כספים לבית חולים לילדים שניידר. תלמידי השכבה זקוקים לסיוע ושיתוף הפעולה של כולנו. מידי יום שישי בין השעות 16:30 - 17:30 יעברו הילדים ויאספו בקבוקים המיועדים למחזור (פקדון). היכן אתם נכנסים לתמונה - אספו במשך השבוע בקבוקים המיועדים למחזור ועליהם ניתן פקדון, השאירו אותם בכניסה לביתכם ליד שער הכניסה בשקית, תלמידי שכבת ו' יעברו ויאספו את הבקבוקים וימחזרו אותם. הכסף שייאסף יועבר לבית החולים לילדים שניידר. תודה על שיתוף הפעולה צוות בית הספר ותלמידי שכבת ו'
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים היום יום שישי 1/4 התקיימה פעילות יום שיא בעברית לשכבות ב'-ה' הנקראת: "המבוך העברי הראשון". את הפעילות קיימה חברת מרטון – יוזמות חינוכיות בפעילויות בתחנות שונות. את התלמידים קיבלו במוסיקת רקע ובית הספר עוצב בצורת מבוך מילים ופירושן.
קרא עוד...
טורניר כדורסל - נוף ילדות במקום השני והמכובד
הורים ותלמידים יקרים, ביום חמישי 29.1.15 התקיים טורניר כדורסל יישובי בו השתתפו נבחרת בנים כיתות ה'. תלמידינו השאפתנים השיגו מקום 2 מכובד ואף זכו במדליות אישיות. ילדי הנבחרת עברו בכל כיתות בית הספר, סיפרו על התחרות והראו את הגביע והמדליות. תודה לגבריאל שאימן את הנבחרת והיה איתם בטורניר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 245
נציגי מועצת התלמידים בהנחייתה של רכזת חינוך חברתי נוריתכה לוצטוב הגיעו לחגוג במועדון לקשיש בתל מונד, בליווי נוריתכה והאקורדיון שרו ושיחקו יחד עם הקשישים בינגו שהוכן על ידי אחד התלמידים מבית הספר
קרא עוד...
במהלך מחצית זו שכבת ד' למדה משיריי: "להקת כוורת" .התלמידים הגישו עבודה בה הם בחרו שיר מתוך אוסף השירים של הלהקה ויצרו מגוון רב של רעיונות יצירתיים אשר אפשר לראות את החיבור של כל תלמיד ותלמידה ליצירה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אינטרנט בטוח שנה"ל תשע"ההיום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת 10.2.2015
קרא עוד...
השנה, אנו חוגגים עשור ליום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת. המיקוד בשנה זו הינו "עושים טוב ברשת ומעבירים את זה הלאה". מתוך ההכרה כי לבני הנוער הכוח והיכולת לקדם מרחב בטוח ברשת למענם ולמען חבריהם, נעסוק בהעצמת הפרט והקבוצה לקידום חינוך לנורמות התנהגויות ראויות ברשת, תוך העלאת המודעות באשר לסכנות הטמונות ברשת והקניית כלים טכנולוגיים והתנהגותיים בעת גלישה במרחב זה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שבוע בריאות
הורים יקרים שלום, בימים 3-8.4 נקיים את שבוע הבריאות בביה"ס. בתכנית- פעילויות גופניות והרצאות בנושא בריאות וספורט. נתחיל כל יום בחימום אקטיבי ברחבת האמפי בהובלת עדנה שריג (מורה לחנ"ג בביה"ס). ביום שישי 8.4 ייערך מרוץ נוף ילדות ה-5 והפתעות נוספות, שייסכמו את השבוע. תודה מיוחדת לצוות שבוע בריאות: מיכל מעיין ועדנה המורים לחנ"ג וצוות המורים למדעים. נאחל לכולנו שבוע מהנה והעיקר בריא!! מצ"ב מערכת לשבוע בריאות. בברכה, מזכירות בי"ס "נוף ילדות"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 122
ב-10 בדצמבר, מצויין ברחבי העולם יום זכויות האדם הבינלאומי. ביום זה מציינים את הזכויות הטבעיות שיש לכל אדם ואדם מלידתו ועד מותו בכוללות את הזכות לחיים, לביטחון, לחירות ולשוויון.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בחירות בבית ספר נוף ילדות למועצת תלמידים - זו השנה הראשונה בה אנו עורכים בחירות למועצה...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קהילות מקצועיות - שיח מקצועי של עובדי ההוראה' מהווה מקום מפגש וירטואלי לעובדי הוראה מתחומי דעת שונים. מקום בו עובדי ההוראה יכולים להתייעץ עם עמיתיהם למקצוע, לשתף בתכנים וחומרי לימוד, לדון בשאלות פדגוגיות, דילמות, מחשבות ולבטים לגבי הוראת המקצוע ועוד. בנוסף יוכלו עובדי ההוראה להפנות שאלות למומחים מתחומי הדעת ולצפות בהרצאות של מיטב המומחים בתחום.
קרא עוד...
אתר 'פרזנטציה בריבוע' פותח במטרה לאפשר למורים במקצועות לימוד שונים לנהל שיעורים פרונטליים דינמיים חווייתיים ומאתגרים, באמצעות מצגות אינטראקטיביות. האתר הוקם ע"י הקרן לקידום מקצועי – הסתדרות המורים, בשיתוף מטח – המרכז לטכנולוגיה חינוכית. האתר מציע מגוון מצגות אינטראקטיביות, המציגות שיטת הוראה חדשנית – שיטה המאפשרת ליהנות מיתרונות ההוראה הפרונטלית ומיתרונות הלמידה האינטראקטיבית גם יחד. בעוד שפעילויות אינטראקטיביות מבוססות בדרך כלל על עבודתו של תלמיד יחיד מול מסך המחשב, הפעילויות האינטראקטיביות במצגות באתר מתבצעות פרונטלית, בשיתוף כל תלמידי הכיתה. כדי להפוך את השיעור לאפקטיבי יותר, המורה הוא שמנתב את התקשורת בין המסך לבין התלמידים.
קרא עוד...
האתר 'בין הצלצולים'- הוא מקום מפגש למחנכים, העוסקים בטיפוח אקלים בית-ספרי, כישורי חיים ולמחנכים המתמודדים עם תופעת האלימות במערכת החינוך. המטרה: להעמיד לרשותם של אנשי החינוך כלי התמודדות ומשאבי תוכן, כדי שיוכלו להיעזר בהם. האתר 'בין הצלצולים' - טיפוח אקלים בית-ספרי והתמודדות עם אלימות הוא פרי של שיתוף פעולה בין הסתדרות המורים - הקרן לקידום מקצועי והמרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) – המחלקה לחינוך אזרחי ולדמוקרטיה.
קרא עוד...
מאגר הקישורים קישורן של הסתדרות המורים הקרן לקידום מקצועי, מציע למשתמשים קישורים לחומרי למידה הנמצאים בנבכי האינטרנט. החומרים אותרו על ידי מידענים, מופתחו וקוטלגו, ומוצעים למשתמשים בממשק קל ונוח. המאגר גדל ברציפות ונבדק בהתמדה, על מנת למנוע קישורים שבורים או כפולים.
קרא עוד...
קרא עוד...
ראשי
מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים
מידע להורים
מידע לתלמידים
יצאת כוכב
יוזמות ופעילויות
אינטרנט בטוח
שלום כיתה א'
ואהבתך לרעך השונה ממך
אורח חיים בריא
מועצת תלמידים
מנהיגים ומנהיגות
עזרי הוראה
חינוך גופני
למידה בשעת חירום


יצירת קשר | בית ספר "נוף ילדות" הנוטע 1 פינת הנרקיס תל מונד טלפון: 09-7965560, פקס: 09-7965570 מייל: nofyaldoot@gmail.com


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS